Nahlédněte pod pokličku výroby regálů NEDCON

25 srpna 2020
Martin Mlejnek

Nahlédněte pod pokličku výroby regálů NEDCON

Martin Mlejnek
25.08.2020

Společnost NEDCON je na trhu již od roku 1969. Za posledních 50 let nás naši zákazníci znají jako stabilní společnost s rozsáhlými zkušenostmi, která zaručuje dostupnost komponent a kontinuitu dodávek. Zakládáme si na dlouhodobém vztahu se zákazníky – rádi Vám poskytneme rady i po dokončení objednávky a pomůžeme Vám s dalšími vylepšeními Vašeho skladu.

Cesta do vašeho skladu začíná v u nás v Pardubicích

171129_-_NEDCON_-_Pardubice_productie_machine_nieuw Nahlédněte pod pokličku výroby regálů NEDCON Naše společnost stojí za každou fází výroby nového skladového zařízení. Proces vytváření regálů začíná u nás v Pardubicích, kde na ploše 28 000 m2 pracuje více jak 200 zaměstnanců ve třech směnách. Právě zde probíhají klíčové procesy pro budování nejlepších regálových konstrukcí na trhu – nákup certifikované oceli, výroba komponentů a pečlivá montáž prvků rukami kvalifikovaného personálu.    

 

 

Jak se vyrábějí naše skladové regály?

Robot_1 Nahlédněte pod pokličku výroby regálů NEDCON Výroba kovových regálů začíná ve výrobní hale, kde jsou umístěny linky určené k profilování oceli. V dalších fázích výroby k nim naši zkušení svářeči navařují potřebné příslušenství, jako například konektory nosníků. Významným milníkem zvyšujícím efektivitu našeho výrobního závodu byla investice v roce 2018, kdy jsme automatizovali svařovací linku konektoru nosníku a zakoupili svařovací roboty.      

 

 

 

 

Skladové regály v jakékoli barvě

Takto připravené komponenty dále putují do lakoven, kde jsou pokrývány částicemi práškové barvy. Kromě standardních barev RAL si zákazníci mohou vybrat jakoukoli barvu přizpůsobenou konkrétním průmyslovým požadavkům či použitému logotypu.

 

Jak se staráme o kvalitu našich produktů?

Udržení vysokého standardu skladových regálů Nedcon je úkolem našeho oddělení kontroly kvality. Oddělení kontroly kvality monitoruje pokročilost a trvanlivost použitých komponent a zajišťuje nejvyšší standardy provozu. Výrobní proces probíhá při současném snižování zásob a zkrácení dodací lhůty na minimum v souladu s předpoklady principu just in time. Námi vyrobené komponenty jsou navíc podrobovány testům bezpečnosti. V předem určených intervalech je zasíláme na testovací oddělení v Doetinchem v Nizozemsku, kde je kvalita produktů podrobena přísným zkouškám.

171129_-_NEDCON_-_Pardubice Nahlédněte pod pokličku výroby regálů NEDCON      171129_-_NEDCON_-_Pardubice_productie_machine_lijn Nahlédněte pod pokličku výroby regálů NEDCON
 

Všechny komponenty procházející výrobní linkou jsou kontrolovány z hlediska požadovaných tolerancí a kvality svarů. Dalším testovaným prvkem je trvanlivost nátěru. Jelikož je v oblasti výroby průmyslových regálů důležitý každý milimetr (a to zejména u automatických regálových systémů), zkontrolujeme tvar a tloušťku profilů pomocí 3D zařízení. Komponenty just in time nikdy nezůstanou v expediční hale příliš dlouho. Výrobky jsou přepraveny přímo na místo montáže – každý rok opouští Pardubice více než 4 000 nákladních vozidel, které cestují do všech částí světa.

 

Odolnost ověřená certifikáty

Nedcon je výrobcem ocelových regálů, jež klade zvláštní důraz na kvalitu a bezpečnost konstrukcí. Tyto hodnoty jsou zapsány v DNA naší společnosti od začátku její existence a jsou klíčové v každé fázi projektu – od návrhu, přes výrobu až po finální montáž.

Je nutné, aby sklad byl místem, které je pro zaměstnance naprosto bezpečným prostředím – v tomto ohledu nepřipouštíme žádné kompromisy. Odpovědnost a hluboké povědomí o realitě skladových procesů jsou výsledkem mnohaletých zkušeností naší společnosti. Tato péče se odráží v námi získaných certifikátech kvality, jako jsou MEN EN 1090, ISO 9001-2015, ISO 14001 nebo OHSAS 18001.

 

Vysoké požadavky na bezpečnost a spolehlivost přicházejí s nevyhnutelnými výzvami. Při každém návrhu regálových systémů aplikujeme přesná konstrukční pravidla a pokročilé inženýrské nástroje. Díky implementaci bezpečnostních pravidel umíme nabídnout systémy, které splňují veškeré požadavky moderních technik skladování.

Jak můžeme pomoci Vaší společnosti?

Ke každému zadanému projektu přistupujeme individuálně. Postaráme se o kvalitu, bezpečnost a funkčnost budoucího skladového řešení Vašeho skladu. Prodejní kancelář Nedcon působí v České republice již 25 let a naše projekty byly dodány více než 2000 velkým a středním podnikům. Kontaktujte naše specialisty ještě dnes a zjistěte, jak můžeme podpořit Vaše podnikání.

Kontaktní informace najdete v sekci kontakty.


Máte dotaz?