Proč zvolit pro vybavení skladu NEDCON Sales?

  • Poskytujeme systémová řešení pro  odvětví e-commerce.
  • Spolu s partnery vyvíjíme nestandardní automatizované skladové systémy.
  • Poskytujeme modulární a multifunkční systémy, které organizují sortiment jakékoli velikosti.

Rozvoj e-commerce

Od roku 2012 prochází odvětví e-commerce skutečnou revolucí. V návaznosti na vývoj situace v posledních letech se odhaduje, že toto odvětví nadále poroste – prognóza růstu se pohybuje až okolo 200 % a to pouze v Evropě! Tak vysoké tempo růstu s sebou přináší řadu problémů souvisejících s logistikou. Samotný sklad určený pro e-commerce musí splňovat stále náročnější požadavky.

V důsledku změn chování zákazníků představuje odvětví e-commerce aktuálně více než 15% podílu trhu a tento podíl neustále roste. Je tedy zcela pochopitelné, že se zvyšuje i poptávka po prostoru nezbytném k uložení sortimentu online obchodů. Nejúčinnější reakcí na rostoucí trend je moderní a efektivní správa skladových prostor.

Plánování skladu pro firmu v e-commerce

Návrh skladových řešení pro firmu z odvětví online obchodu musí zohledňovat individuální potřeby zákazníka a maximálně využívat dostupný prostor. Nabízíme úložné systémy, které jsou nejen univerzální a funkční, ale především disponují vysoce pevnou a tuhou konstrukcí. Díky variabilitě produktů NEDCON jsme schopni navrhnout a dodat skladové regály na míru pro každý sklad.

Náš kvalifikovaný tým specialistů analyzuje požadavky klienta a hledá řešení, která zlepší organizaci práce, využití dostupného prostoru i přepravu zboží. Se zkušenými inženýry, kteří se starají o návrh skladu, úzce spolupracuje distribuční oddělení, a to i v případě realizace. Ke každé objednávce přistupujeme individuálně a sklad, který jsme pro online obchod navrhli, je multifunkční a přizpůsobitelný měnícím se tržním podmínkám.

Úkolem našich specialistů je reagovat na požadavky průmyslu a očekávání zákazníků. Poskytujeme modulární a multifunkční systémy, díky nimž lze snadno přizpůsobit prodej podle ročního období, propagačních akcí nebo měnících se potřeb zákazníků. Skladové regály NEDCON pro online obchod se vyznačují vysokou kvalitou, odolností a schopností vytvářet vlastní moduly přizpůsobitelné produktům různých velikostí a hmotností.

Výběrem skladových systémů NEDCON získáte:

  • důvěryhodného partnera, který spolupracuje s lídry v odvětví e-commerce.
  • odolná a vysoce kvalitní systémová skladová řešení přizpůsobená potřebám a očekáváním zákazníka.
  • záruku spolupráce založené na dobré komunikaci a porozumění potřebám investora.
  • multifunkční řešení, která umožňují efektivní práci v tak flexibilním odvětví, jako je online obchod.
  • pečlivě vypracovanou nabídku, která zohledňuje probíhající změny trhu a specifické potřeby.

Pokud chcete získat více informací o našich službách, neváhejte nás kontaktovat.

Máte dotaz či zájem o nezávaznou nabídku? Kontaktujte nás!

Často využívané systémy v odvětví e-commerce

Paletové regály

Policové regály

Skladová mezipatra – mezaniny

Regály pro skladování oděvů

Miniload – automatizované skladování drobného zboží

Spádové regály pro přepravky