Proč se vyplatí zvolit NEDCON Sales?

  • Poskytujeme systémová řešení pro lídry v odvětví e-commerce.
  • Spolu s partnery vyvíjíme nestandardní automatizované skladové systémy.
  • Poskytujeme modulární a multifunkční systémy, které organizují sortiment jakékoli velikosti.

Elektronický obchod neustále roste

Od roku 2012 prochází odvětví e-commerce skutečnou logistickou revolucí. V návaznosti na události roku 2020 se odhaduje, že toto odvětví v příštích letech nadále poroste – prognóza růstu se pohybuje až okolo 200 %, a to pouze v Evropě! Tak vysoké tempo růstu s sebou přináší řadu výzev souvisejících s logistikou. Samotný sklad určený pro odvětví e-commerce musí splňovat stále přísnější požadavky.

V důsledku změn na trhu a neustále se vyvíjejících trendů představuje odvětví e-commerce aktuálně více než 15% poptávky po celém skladovém trhu, avšak poptávka po prostoru nezbytném k uložení sortimentu online obchodů neustále roste. Nejúčinnější reakcí na rostoucí poptávku je moderní a efektivní správa skladových prostor.

Plánování skladu pro společnost v e-commerce

Návrh skladu pro firmu z odvětví online obchodu musí zohledňovat individuální potřeby zákazníka a maximálně využívat dostupný prostor. Nabízíme úložná řešení, která jsou nejen univerzální a funkční, ale především disponují vysoce pevnou a tuhou konstrukcí. Díky vysoké variabilitě produktů NEDCON jsme schopni navrhnout a dodat řešení na míru pro každý sklad.

Náš kvalifikovaný tým specialistů analyzuje očekávání klienta a hledá řešení, která zlepší organizaci práce, využití dostupného místa i přepravu zboží. Se zkušenými inženýry, kteří se starají o návrh skladu, dále úzce spolupracuje distribuční oddělení, a to i v případě realizace. Ke každé objednávce přistupujeme individuálně a sklad, který jsme pro online obchod navrhli, je multifunkční a přizpůsobitelný měnícím se tržním podmínkám.

Úkolem našich specialistů je reagovat na výzvy průmyslu a očekávání zákazníků. Poskytujeme Vám modulární a multifunkční systémy, díky nimž můžete snadno přizpůsobit prodej podle ročních období, propagačních akcí, či měnících se potřeb Vašich zákazníků. Naše skladové regály pro online obchod se vyznačují vysokou kvalitou, trvanlivostí a schopností vytvářet vlastní moduly přizpůsobitelné produktům různých velikostí a hmotností.

Výběrem skladových systémů NEDCON získáte:

  • Důvěryhodného partnera, který spolupracoval s mnoha lídry v odvětví online obchodování. Tato zkušenost nám umožnila dozvědět se o očekáváních a požadavcích společností specializujících se na e-commerce.
  • Odolná a vysoce kvalitní systémová řešení přizpůsobená potřebám a očekáváním zákazníka.
  • Záruku plodné a včasné spolupráce založené na dobré komunikaci a porozumění přijatých předpokladů.
  • Multifunkční řešení, která Vám umožní zefektivnit Vaši každodenní práci v tak flexibilním odvětví, jako je online obchod.
  • Pečlivě vybranou nabídku, která zohledňuje probíhající změny trhu a specifičnost Vašich potřeb.

Pokud chcete získat více informací o našich službách, neváhejte nás kontaktovat – a to prostřednictvím formuláře nebo pomocí telefonního čísla uvedených na webových stránkách.

Nejoblíbenější skladové systémy v odvětví e-commerce:

Máte dotaz či zájem o nezávaznou nabídku? Kontaktujte nás!

Často využívané systémy v odvětví e-commerce

Paletové regály

Policové regály

Mezipatra a pracovní plošiny

Regály pro skladování oděvů

Automatizované skladování drobného zboží

Spádové regály pro přepravky