Proč se vyplatí zvolit Nedcon Sales?

  • Nedcon Sales si zakládá na individuální spolupráci s každým klientem.
  • Navrhujeme řešení na míru logistickému procesu ve Vašem skladu.
  • Spolu s partnery vyvíjíme nestandardní automatizované skladovací systémy.
  • Specialisté NEDCON Sales disponují rozsáhlými znalostmi a zkušenostmi v oboru.
  • Řada projektů byla realizována v úzké spolupráci se společnostmi požární ochrany.

Jakým výzvám čelí nábytkářský průmysl?

Nábytek a suroviny pro nábytkářský průmysl jsou velmi specifickým zbožím. Tyto tovary jsou na jedné straně poměrně velké a obtížně přepravitelné, a na druhé straně se jedná o zboží, které je křehké a snadno náchylné k poškození. Velké množství různých rozměrů a hmotností zboží vyžaduje nejen nutnost pečlivého zabalení a následné opatrné přepravy zboží, ale také nutnost jeho bezpečného skladování. Bezpečné přechovávání zboží nábytkářského průmyslu je zdůrazněno především proto, že v důsledku častého použití dřevěných materiálů se skladované výrobky stávají snadno hořlavými.

Společnost NEDCON Sales již získala potřebné zkušenosti s návrhy skladových řešení pro nábytkářský průmysl a je si vědoma specifik tohoto odvětví. Nasloucháme individuálním očekáváním zákazníků a navrhujeme takové regály, které umožní flexibilní skladování jednotek různých rozměrů a hmotností.

Skladová řešení: nábytkářský průmysl

Ideální způsob skladování může být například s použitím konzolových regálů nebo paletových regálů, které jsou navrženy tak, aby zboží různé šířky, výšky a hmotnosti vždy našlo své místo.

Požadavky uživatelů nakupujících nábytek online neustále zvyšují tlak na celý logistický proces, jež musí být navržen s maximální pečlivostí. Mnohaleté znalosti a zkušenosti našich specialistů zajišťují, že projekty NEDCON Sales jsou navrženy s cílem zoptimalizovat a zefektivnit logistický proces uvnitř Vašeho skladu.

Máte dotaz či zájem o nezávaznou nabídku? Kontaktujte nás!

Často využívané systémy v nábytkářském průmyslu

Konzolové regály

Mezipatra a pracovní plošiny

Paletové regály