Proč se vyplatí zvolit naší společnost?

  • Máme rozsáhlé zkušenosti s organizací skladů pro obchody s oblečením.
  • Navrhujeme modulární systémy, které lze v budoucnu snadno rozšířit.
  • Vyvinuli jsme speciální systémy pro zavěšení oděvů pro automatizované sklady.
  • Naše systémy pro zavěšení oděvů umožňují skladování zboží a automatické vychystávání objednávek
  • Navrhujeme regály na oblečení, na které lze instalovat moderní sprinklerové systémy.

Jakým výzvám čelí oděvní průmysl?

Módní průmysl je charakteristickým odvětvím ekonomiky, které musí rychle reagovat na měnící se trendy. Vzhledem k neustálému nárůstu popularity online prodeje by logistické systémy měly umožňovat rychlé dodání produktů, které jsou předem správně roztříděny a seskupeny.

Řešením tohoto problému je implementace moderních skladových a logistických systémů, jejichž výsledkem bude vytvoření modernizovaného a optimálně navrženého skladu pro oděvní průmysl. Vhodné uspořádání zařízení zajistí rychlejší komunikaci mezi jednotlivými zónami skladu, snazší přepravu, snazší segregaci produktů a zlepší proces doručování objednávek cílovému zákazníkovi. Zavedení inovativních a multifunkčních skladových řešení se promítá do lepšího logistického uspořádání – a tedy zvýšení spokojenosti spotřebitelů.

Online obchod a módní průmysl jdou ruku v ruce

Zákazníci jsou stále více ochotni nakupovat oblečení online. Uživatelé internetu mohou provést nákup v jakémkoli čase a očekávat totožnou kvalitu doručeného zboží jako při návštěvě kamenného obchodu. Stacionární obchody jsou stále častěji vybaveny tablety, díky nimž si zákazníci mohou objednat chybějící velikosti či modely z back office.

Vysoké očekávání zákazníků v kombinaci s rostoucí konkurencí klade také stále vyšší požadavky na procesy skladování a distribuce. Tento trend úzce souvisí s rostoucí popularitou online obchodů s oděvy, které každý rok zaznamenávají vyšší poptávku, počet zákazníků a rozšiřují svou distribuční síť. Odpovědí na tak rychle rostoucí zájem je efektivní uspořádání skladů.

Zjistěte více o skladech pro oděvní průmysl v případové studii publikované na našem blogu.

Proč se vyplatí sázet na NEDCON Sales?

Plánování skladu pro oděvní průmysl je výzva, kterou jsme úspěšně zvládli již mnohokrát. Společnost NEDCON Sales disponuje potřebnými zkušenostmi a znalostmi o specifičnosti tohoto odvětví. Sledujeme také aktuální trendy, díky čemuž jsme schopni připravit návrhy uspořádání skladové jednotky, které splní individuální očekávání každého klienta.

Modulární struktura regálů NEDCON umožňuje libovolné nastavení výšky a rozměrů polic, což dělá naše regály multifunkční a vhodné pro každou roli dle představy klienta. Všechna naše řešení jsou vysoce funkční a cíleně navržena pro zlepšení procesu dodávky a přepravy daného produktu.

Mnoho variant konfigurace a možnost použití modulárních systémů nám umožňují rychle reagovat na aktuální trendy, které se mění s každým ročním obdobím. V měsících, kdy je nejvyšší nabídka a poptávka, jsme schopni naplánovat sklad pro distribuci sezónního oblečení. Regály pro skladování oděvů NEDCON jsou navrženy tak, aby pojaly výrobky s různou cílovou hmotností. Použití moderních sprinklerových systémů také zajišťuje bezpečnost zaměstnanců, haly a produktů v ní obsažených.

Regály pro oblečení společnosti NEDCON Sales jsou zárukou vysoce kvalitní konstrukce, která se perfektně hodí pro výrobky různých velikostí a rozměrů. Projekty jsou tvořeny pod dohledem specialistů, kteří mají rozsáhlé znalosti a mnohaleté zkušenosti. Naše projekty lze přizpůsobit automatizovaným systémům, které umožňují svislé zavěšení oblečení. Moderní přístup k logistice a skladovým procesům v oděvním průmyslu zajišťuje funkčnost našich řešení, usnadňuje proces výběru a urychluje dokončení objednávek.

Při výběru Nedcon Sales máte záruku:

  • Spolupráce s dodavateli se zkušenostmi a moderní vizí skladů v oděvním průmyslu,
  • odolných systémových řešení, která splňují potřeby zákazníků a zároveň zajišťují možnost modulárního a individuálního designu,
  • spolupráce založené na včasnosti, respektu, naslouchání Vaším očekáváním a hledání optimálních a efektivních řešení,
  • mnoha nestandardních, kreativních řešení, která se promítnou do větší funkčnosti skladu,
  • individuálně vytvořené nabídky přizpůsobené specifikům společnosti v oděvním průmyslu.

Máte dotaz či zájem o nezávaznou nabídku? Kontaktujte nás!

Často využívané systémy v oděvním průmyslu

Spádové paletové regály

Spádové regály pro přepravky

Paletové regály

Policové regály

Mezipatra a pracovní plošiny

Regály pro skladování oděvů