Proč zvolit NEDCON Sales?

  • Máme rozsáhlé zkušenosti s organizací skladů pro obchody s oblečením.
  • Navrhujeme modulární systémy, které lze v budoucnu snadno rozšířit.
  • Vyvinuli jsme speciální systémy pro zavěšení oděvů v automatizovaných skladech.
  • Naše systémy pro zavěšení oděvů umožňují efektivní skladování zboží a automatické vychystávání objednávek.
  • Na naše oděvní regály lze instalovat moderní sprinklerové systémy.

Oděvní průmysl je specifický

Módní průmysl je charakteristickým odvětvím ekonomiky, které musí rychle reagovat na měnící se trendy. Vzhledem k neustálému nárůstu popularity online prodeje by logistické systémy měly umožňovat rychlé dodání produktů, které jsou předem správně roztříděny a poté zkompletovány do jednotlivých zásilek.

Řešením tohoto problému je implementace moderních skladových a logistických systémů, jejichž výsledkem bude vytvoření modernizovaného a optimálně navrženého skladu pro oděvní průmysl. Vhodné uspořádání instalace zajistí rychlejší komunikaci mezi jednotlivými částmi skladu, snazší přepravu, rychlejší třídění produktů a zlepší proces doručování objednávek koncovému zákazníkovi. Zavedení inovativních a multifunkčních skladových řešení se promítá do lepšího logistického uspořádání, a tedy zvýšení spokojenosti spotřebitelů.

Online obchod a módní průmysl jdou ruku v ruce

Náročné požadavky zákazníků v kombinaci s rostoucí konkurencí kladou také stále vyšší požadavky na procesy skladování a distribuce. Tento trend úzce souvisí s rostoucí popularitou online obchodů s oděvy, které každý rok zaznamenávají vyšší poptávku a nárůst počtu zákazníků. Proto rozšiřují svou distribuční síť. Odpovědí na rychle rostoucí zájem je efektivní uspořádání skladů  nejen online obchodů. Také „kamenné“ prodejny nabízejí zákazníkům možnost objednat si chybějící zboží nebo velikost přes aplikace/počítače/tablety a nechat dodat z back office.

Problematikou skladování v oděvním průmyslu jsme se zabývali v případové studii publikované na našem blogu.

NEDCON Sales je sázka na jistotu

Společnost NEDCON Sales disponuje potřebnými zkušenostmi a znalostmi o projektování skladů pro oděvní průmysl, a proto v našem portfoliu najdete mnoho úspěšných instalací. Sledujeme také aktuální trendy, díky čemuž jsme schopni připravit návrhy uspořádání skladové jednotky, které splní individuální očekávání každého klienta.

Modulární struktura regálů NEDCON umožňuje libovolné nastavení výšky a rozměrů polic, proto jsou naše regály multifunkční a vhodné pro každou konstrukci dle představy klienta. Všechna naše řešení jsou vysoce funkční a cíleně navržena pro zlepšení procesu dodávky a přepravy daného produktu.

Mnoho variant konfigurace a možnost použití modulárních systémů nám umožňují rychle reagovat na aktuální trendy, které se mění s každým ročním obdobím. Regály pro skladování oděvů navrhujeme tak, aby pojaly výrobky s různou cílovou hmotností. Použití moderních sprinklerových systémů také zajišťuje bezpečnost zaměstnanců, hal a produktů v nich uskladněných.

Regály pro oblečení společnosti NEDCON Sales jsou zárukou kvalitní konstrukce, která se perfektně hodí pro výrobky různých velikostí a rozměrů. Projekty jsou tvořeny týmem specialistů, kteří mají rozsáhlé znalosti a mnohaleté zkušenosti. Naše projekty lze přizpůsobit automatizovaným systémům, které umožňují svislé zavěšení oblečení. Moderní přístup k logistice a skladovým procesům v oděvním průmyslu zajišťuje funkčnost našich řešení, usnadňuje proces výběru a urychluje dokončení objednávek.

Při výběru Nedcon Sales máte záruku:

  • spolupráce s dodavatelem se zkušenostmi a moderní vizí skladů v oděvním průmyslu.
  • odolných systémových řešení, která splňují potřeby zákazníků a zároveň zajišťují možnost modulárního a individuálního designu.
  • spolupráce založené na respektu k potřebám investora, hledání optimálních a efektivních řešení a včasné dodávky.
  • mnoha nestandardních kreativních řešení, která se promítnou do vyšší efektivity skladu.
  • individuálně vytvořené nabídky přizpůsobené specifikům oděvního průmyslu.

Máte dotaz či zájem o nezávaznou nabídku? Kontaktujte nás!

Často využívané systémy v oděvním průmyslu

Spádové paletové regály

Spádové regály pro přepravky

Paletové regály

Policové regály

Skladová mezipatra – mezaniny

Regály pro skladování oděvů