Proč zvolit NEDCON Sales?

  • Máme rozsáhlé zkušenosti s organizací skladů pro obchody s oblečením.
  • Navrhujeme modulární systémy, které lze v budoucnu snadno rozšířit.
  • Vyvinuli jsme speciální systémy pro zavěšení oděvů v automatizovaných skladech.
  • Naše systémy pro zavěšení oděvů umožňují efektivní skladování zboží a automatické vychystávání objednávek.
  • Na naše oděvní regály lze instalovat moderní sprinklerové systémy.

Oděvní průmysl je specifický

Módní průmysl je charakteristickým odvětvím ekonomiky, které musí rychle reagovat na měnící se trendy. Vzhledem k neustálému nárůstu popularity online prodeje by logistické systémy měly umožňovat rychlé dodání produktů, které jsou předem správně roztříděny a seskupeny.

Řešením tohoto problému je implementace moderních skladových a logistických systémů, jejichž výsledkem bude vytvoření modernizovaného a optimálně navrženého skladu pro oděvní průmysl. Vhodné uspořádání zařízení zajistí rychlejší komunikaci mezi jednotlivými částmi skladu, snazší přepravu, snazší segregaci produktů a zlepší proces doručování objednávek koncovému zákazníkovi. Zavedení inovativních a multifunkčních skladových řešení se promítá do lepšího logistického uspořádání, a tedy zvýšení spokojenosti spotřebitelů.

Online obchod a módní průmysl jdou ruku v ruce

Nakupovat oblečení online si zvyklo mnoho zákazníků. Uživatelé internetu mohou provést nákup kdykoli a kdekoli. Od doručeného zboží očekávají totožnou kvalitu, jako při zakoupení v kamenném obchodu. Ale i kamenné prodejny jsou stále častěji vybaveny tablety, díky nimž si zákazníci mohou objednat chybějící velikosti nebo modely z back office.

Náročné požadavky zákazníků v kombinaci s rostoucí konkurencí kladou také stále vyšší požadavky na procesy skladování a distribuce. Tento trend úzce souvisí s rostoucí popularitou online obchodů s oděvy, které každý rok zaznamenávají vyšší poptávku a nárůst počtu zákazníků. Proto rozšiřují svou distribuční síť. Odpovědí na rychle rostoucí zájem je efektivní uspořádání skladů.

Zjistěte více o skladech pro oděvní průmysl v případové studii publikované na našem blogu.

NEDCON Sales je sázka na jistotu

Plánování skladu pro oděvní průmysl je výzva, kterou jsme úspěšně zvládli již mnohokrát. Společnost NEDCON Sales disponuje potřebnými zkušenostmi a znalostmi o tomto odvětví. Sledujeme také aktuální trendy, díky čemuž jsme schopni připravit návrhy uspořádání skladové jednotky, které splní individuální očekávání každého klienta.

Modulární struktura regálů NEDCON umožňuje libovolné nastavení výšky a rozměrů polic, což dělá naše regály multifunkční a vhodné pro každou roli dle představy klienta. Všechna naše řešení jsou vysoce funkční a cíleně navržena pro zlepšení procesu dodávky a přepravy daného produktu.

Mnoho variant konfigurace a možnost použití modulárních systémů nám umožňují rychle reagovat na aktuální trendy, které se mění s každým ročním obdobím. V měsících, kdy je nejvyšší nabídka a poptávka, jsme schopni naplánovat sklad pro distribuci sezónního oblečení. Regály NEDCON pro skladování oděvů jsou navrženy tak, aby pojaly výrobky s různou cílovou hmotností. Použití moderních sprinklerových systémů také zajišťuje bezpečnost zaměstnanců, hal a produktů v nich uskladněných.

Regály pro oblečení společnosti NEDCON Sales jsou zárukou vysoce kvalitní konstrukce, která se perfektně hodí pro výrobky různých velikostí a rozměrů. Projekty jsou tvořeny týmem specialistů, kteří mají rozsáhlé znalosti a mnohaleté zkušenosti. Naše projekty lze přizpůsobit automatizovaným systémům, které umožňují svislé zavěšení oblečení. Moderní přístup k logistice a skladovým procesům v oděvním průmyslu zajišťuje funkčnost našich řešení, usnadňuje proces výběru a urychluje dokončení objednávek.

Při výběru Nedcon Sales máte záruku:

  • Spolupráce s dodavateli se zkušenostmi a moderní vizí skladů v oděvním průmyslu.
  • Odolných systémových řešení, která splňují potřeby zákazníků a zároveň zajišťují možnost modulárního a individuálního designu.
  • Spolupráce založené na včasnosti, respektu k potřebám investora a hledání optimálních a efektivních řešení.
  • Mnoha nestandardních, kreativních řešení, která se promítnou do vyšší efektivity skladu.
  • Individuálně vytvořené nabídky přizpůsobené specifikům oděvního průmyslu.

Máte dotaz či zájem o nezávaznou nabídku? Kontaktujte nás!

Často využívané systémy v oděvním průmyslu

Spádové paletové regály

Spádové regály pro přepravky

Paletové regály

Policové regály

Vložená podlaží

Regály pro skladování oděvů