Skladové systémy NEDCON v automobilovém průmyslu

NEDCON Sales poskytuje automatické i manuální skladovací systémy pro největší výrobce automobilů v Evropě.

 

Proč zvolit právě NEDCON Sales?

  • Získali jsme rozsáhlé znalosti a zkušenosti v oboru.
  • Poskytujeme produkty, které přesně odpovídají požadavkům výrobního a montážního procesu.
  • Máme tým profesionálních a zkušených specialistů.

Automobilový průmysl se neustále mění

Průmyslové a logistické sklady jsou považovány za jeden z nejrychleji rostoucích segmentů nemovitostí v České republice. Neustálý rozvoj českých i zahraničních firem se promítá do rostoucího zájmu o pronájem skladovacích prostor a potřeby jejich praktického uspořádání. Rostoucí potřeby odvětví služeb a průmyslu jsou tak hnacím motorem pro inovativní budoucnost skladového průmyslu.

Zájem o skladové systémy je známkou široce chápaného vývoje. Jedním z nejrychleji rostoucích průmyslových odvětví je automobilový průmysl, který se podílí na správě až několika procent celého skladového hospodářství.

Proces skladování se neustále vyvíjí

Vzestupný trend je spojen s novými výzvami, kterým musí čelit nejen automobilový průmysl, ale i skladový průmysl. Plánování skladu pro automobilový průmysl musí brát v úvahu proces přizpůsobování prostoru specifikům dodávaných produktů.

Pro automobilový průmysl je charakteristické skladování dílů rozličných rozměrů i hmotností. Úkolem společností zabývajících se konstrukcí regálových systémů je navrhnout kompaktní a bezpečné řešení, které zároveň zohlední obrovskou rozmanitost zboží. Navržený systém by měl navíc vycházet z prvků, které zvýší efektivitu jednotlivých procesů uvnitř skladovací jednotky.

Tento úkol se však komplikuje s rostoucím zájmem, kdy na trh vstupuje více investorů a nájemci skladových prostor se snaží expandovat. Z tohoto důvodu se mohou investoři i v rámci takto specifického trhu přiklánět k levným a rychlým řešením, která však často neberou v potaz výše uvedená specifika a bezpečnostní opatření spojená s automobilovým průmyslem. Jsme přesvědčeni, že skladové systémy pro automobilový průmysl by měly být navrženy odborníky v oboru na základě jejich letitých zkušeností.

Implementace nových řešení skladovacích systémů

Automotive je jedním z nejvíce dynamicky se měnícím odvětvím. Proto je nutné implementovat mnohá kreativní řešení i vysoce kvalitní nástroje a produkty. Příkladem takového systému jsou spádové regály, které zajistí, že daná součástka bude dodána konkrétnímu stanovišti tím správným způsobem a včas.

Odhodlání vyvíjet a implementovat kreativní a inovativní řešení a reagovat tak na zvyšující se zájem zákazníků, otevírá nové příležitosti nejen pro automobilový průmysl, ale také pro naši společnost, která je připravena splnit i ty nejnáročnější požadavky zákazníků .

Vsaďte na produkty NEDCON Sales

Schopnost sestavit regály libovolným způsobem a vysoká pevnost našich konstrukcí jsou hlavními rysy odlišující regálové systémy NEDCON od konkurence. Námi zhotovené návrhy regálových systémů pro automobilový průmysl jsou implementovány ve skladech největších výrobců automobilů na trhu.

Mezi nejčastěji používané produkty patří například policové regály a víceúrovňové systémy (mezipatra). Tato řešení umožňují maximálně využít dostupný prostor při zachování všech bezpečnostních požadavků, včetně zohlednění rozměrů a hmotnosti jednotlivých produktů.

Máte dotaz či zájem o nezávaznou nabídku? Kontaktujte nás!

Často využívané systémy v automobilovém průmyslu

Spádové paletové regály

Spádové regály pro přepravky

Paletové regály

Policové regály

Vložená podlaží

Automatizované skladování palet