Skladové systémy NEDCON v automobilovém průmyslu

Naše společnost poskytuje automatické i manuální skladovací systémy pro největší výrobce automobilů v Evropě.

 

Proč zvolit právě NEDCON Sales?

  • Získali jsme rozsáhlé znalosti a zkušenosti v oboru.
  • Poskytujeme produkty, které přesně odpovídají požadavkům výrobního a montážního procesu.
  • Máme tým profesionálních a zkušených specialistů.

Jakým výzvám čelí automobilový průmysl?

Průmyslové a logistické sklady jsou považovány za jeden z nejrychleji rostoucích segmentů nemovitostí v České republice. Neustálý rozvoj českých i zahraničních firem se promítá do rostoucího zájmu o pronájem skladovacích prostor a potřeby jejich praktického uspořádání. Rostoucí potřeby odvětví služeb a průmyslu jsou tak hnacím motorem pro inovativní budoucnost skladového průmyslu.

Zájem o skladové systémy je známkou široce chápaného vývoje. Jedním z nejrychleji rostoucích průmyslových odvětví je automobilový průmysl, který je zodpovědný za správu až několika procent celého skladového prostoru.

Proces skladování se neustále vyvíjí

Vzestupný trend je spojen s novými výzvami, kterým musí čelit jak automobilový průmysl, tak skladový průmysl. Plánování skladu pro automobilový průmysl musí brát v úvahu proces přizpůsobování prostoru specifikům dodávaných produktů.

Pro automobilový průmysl je charakteristické skladování dílů rozličných rozměrů i hmotností. Úkolem společností zabývajících se konstrukcí regálových systémů je navrhnout kompaktní a bezpečné řešení, které zároveň zohlední obrovskou rozmanitost zboží. Navržený systém by měl navíc vycházet z prvků, které zvýší efektivitu jednotlivých procesů uvnitř skladovací jednotky.

Tento úkol se však komplikuje s rostoucím zájmem, kdy na trh vstupuje více investorů a nájemci skladových prostor se snaží expandovat. Z tohoto důvodu se, i v rámci takto specifického trhu, lidé mohou přiklánět k levným a rychlým řešením, která však často neberou v potaz výše uvedená charakteristika a bezpečnostní opatření spojená s automobilovým průmyslem. Jsme přesvědčeni, že skladové systémy pro automobilový průmysl by měly být navrženy odborníky v oboru na základě jejich víceletých zkušeností.

Automobilový průmysl neustále roste

Ke splnění výše uvedených požadavků je nutné implementovat mnohá kreativní řešení i vysoce kvalitní nástroje a produkty. Příkladem takového systému jsou spádové regály, které zajistí, že daná součástka bude dodána konkrétnímu stanovišti tím správným způsobem a včas.

Odhodlání vyvíjet a implementovat stále kreativnější a inovativní řešení, ve spojení s neustále rostoucím zájmem zákazníků, otevírají nové příležitosti nejen pro celý automobilový průmysl, ale také pro naši společnost, která je připravena čelit všem výzvám zítřka.

Vsaďte na produkty NEDCON Sales

Schopnost sestavit regály libovolným způsobem a vysoká pevnost našich konstrukcí jsou hlavními rysy odlišující společnost NEDCON od konkurence. Námi zhotovené návrhy regálových systémů pro automobilový průmysl jsou implementovány ve skladech největších výrobců automobilů na trhu.

Mezi nejčastěji používané produkty patří například policové regály a víceúrovňové systémy (mezipatra). Tato řešení umožňují maximálně využít dostupný prostor při zachování všech bezpečnostních požadavků, včetně zohlednění rozměrů a hmotnosti jednotlivých produktů.

Máte dotaz či zájem o nezávaznou nabídku? Kontaktujte nás!

Často využívané systémy v automobilovém průmyslu

Spádové paletové regály

Spádové regály pro přepravky

Paletové regály

Policové regály

Mezipatra a pracovní plošiny

Automatizované skladování palet