Proč se vyplatí zvolit NEDCON Sales?

  • Investice do regálových systémů NEDCON Sales je bezpečná a výnosná.
  • Regály lze snadno znovu použít na novém místě.
  • Standardní systémy vyžadují minimální dobu montáže.
  • Produkty NEDCON Sales vytváření bezpečné pracovní prostředí pro všechny pracovníky skladu.
  • Paletové regály NEDCON Sales patří k nejbezpečnějším na trhu: splňují průmyslové a evropské standardy.

Přeprava a logistika čelí mnoha výzvám

Dopravní trh se v České republice neustále vyvíjí, a to zejména díky rostoucí poptávce. Rozvoj odvětví a otevírání se cizím trhům s sebou zároveň přináší tlak na vytváření univerzálních, kreativních a inovativních řešení, která by společnostem umožňovala se těmto změnám rychle a efektivně přizpůsobit.

Rozvoj odvětví dopravy a logistiky je určován zejména vývozem zboží, který každoročně dosahuje stále působivějších výsledků. Odhaduje se, že nárůst vlivu tohoto odvětví se za posledních několik let zvýšil o více než 25 %. A co to znamená pro nás? Se zvyšujícími se příjmy roste i potřeba většího využitelného prostoru a nastávají otázky ohledně nejefektivnějších skladových řešení pro dopravní průmysl.

Proč se vyplatí investovat do skladových řešení pro přepravu a logistiku?

Spolehlivost a flexibilita jsou v odvětví dopravy a logistiky naprostou prioritou – Vaším úkolem je zajistit, aby se produkty Vašeho klienta dostaly ke konečnému spotřebiteli včas a v dokonalém stavu. A co je víc, dodací lhůty se neustále zkracují v důsledku rozvoje online obchodu, což klade na poskytovatele služeb stále vyšší požadavky.

NEDCON Sales poskytuje skladové systémy, které pomáhají splnit Vaše sliby. Naší rolí je naplánovat sklad pro logistický průmysl tak, aby splňoval bezpečnostní požadavky a zároveň očekávání zákazníků. Díky neustálému sledování trendů a rozvoje technologie jsme obeznámeni se systémy, jejichž implementace automatizuje a zlepšuje celý systém dodávek a distribuce produktů.

Které systémy budou ve Vašem skladu fungovat nejlépe?

Pokud chcete využít plný potenciál svého distribučního centra nebo skladu, rádi Vám nabídneme optimální řešení na míru. Pro maximalizaci efektivnosti logistických procesů jsou vhodné například vjezdové regály se systémem řazení LIFO (Last In – First Out, poslední dovnitř – první ven) či spádové regály využívající metodu FIFO (First In – First Out, první dovnitř – první ven).

Další variantou jsou automatizované regály typu Nedcon Shuttle, které umožňují ušetřit místo ve skladu. Modulární systémy lze libovolně upravovat, přesouvat, snadno demontovat a sestavit na nových místech. Pro přepravu a logistiku navrhujeme skladové regály, které umožňují skladování produktů různých hmotností a rozměrů.

Nabídka dočasných skladů

Naše regálové systémy navíc umožňují vytváření dlouhodobých i dočasných skladů. V případě krátkodobých smluv s provozovateli Vašich služeb se nabízí možnost vytvořit dočasné distribuční centrum. Naše regály disponují rychlou montáží – nic tedy nebrání rychlému a efektivnímu provozu Vašeho dočasného skladu. Regály lze znovu použít na novém místě a/nebo mají vysokou hodnotu pro další prodej.

Skladové regály pro přepravu a logistiku od společnosti NEDCON Sales jsou zárukou vysoce kvalitních produktů, které poskytují komfort pro všechny zaměstnance skladu. Správně využitý prostor přispívá k včasnému provádění objednávek – a tedy k vyšším ziskům a podpoře rozvoje tohoto odvětví.

Máte dotaz či zájem o nezávaznou nabídku? Kontaktujte nás!

Často využívané systémy v přepravě a logistice

Mezipatra a pracovní plošiny

Paletové regály

Vjezdové regály

Nedcon Pallet Shuttle

Spádové paletové regály