Proč zvolit NEDCON Sales?

  • Investice do regálových systémů NEDCON Sales je bezpečná a výnosná.
  • Regály lze snadno znovu použít na novém místě.
  • Standardní systémy vyžadují minimální dobu montáže.
  • Paletové regály NEDCON Sales patří k nejbezpečnějším na trhu a splňují průmyslové a evropské standardy.

Přeprava a logistika se neustále mění

Dopravní trh se v České republice stále vyvíjí. A to zejména díky rostoucí poptávce. Rozvoj odvětví a otevírání se zahraničním trhům s sebou zároveň přináší tlak na vytváření univerzálních, kreativních a inovativních řešení, která by společnostem umožňovala se těmto změnám rychle a efektivně přizpůsobit.

Rozvoj odvětví dopravy a logistiky je určován zejména vývozem zboží, který se každoročně zvyšuje. Odhaduje se, že nárůst vlivu tohoto odvětví se za posledních několik let zvýšil o více než 25 %. A co to znamená pro nás? Se zvyšujícími se příjmy roste i potřeba co nejlépe využít daný prostor. Proto je nutné najít to nejefektivnější skladové řešení.

Investice do skladových řešení pro dopravu a logistiku se vyplatí

Spolehlivost a flexibilita jsou v odvětví dopravy a logistiky naprostou prioritou – Vaším úkolem je zajistit, aby se produkty Vašeho klienta dostaly ke konečnému spotřebiteli včas a v dokonalém stavu. Dodací lhůty se navíc neustále zkracují v důsledku rozvoje online obchodu, což klade na poskytovatele služeb stále vyšší požadavky.

NEDCON Sales poskytuje skladové systémy, které pomáhají splnit Vaše sliby. Naší rolí je naplánovat sklad pro logistický průmysl tak, aby splňoval bezpečnostní požadavky a zároveň očekávání zákazníků. Díky neustálému sledování trendů a rozvoje technologie jsme obeznámeni se systémy, jejichž implementace automatizuje a zlepšuje celý systém dodávek a distribuce produktů.

Které systémy NEDCON jsou pro sklad optimální?

Pokud chcete využít potenciál distribučního centra nebo skladu naplno, rádi Vám nabídneme optimální řešení na míru. Pro maximalizaci efektivnosti logistických procesů jsou vhodné například vjezdové regály se systémem řazení LIFO (Last In – First Out, poslední dovnitř – první ven) či spádové regály využívající metodu FIFO (First In – First Out, první dovnitř – první ven).

Další variantou jsou automatizované regály typu Nedcon Shuttle, které šetří místo ve skladu. Modulární systémy lze libovolně upravovat, přesouvat, snadno demontovat a sestavit na nových místech. Pro přepravu a logistiku navrhujeme skladové regály, které umožňují skladování produktů různých hmotností a rozměrů.

Dočasné sklady pro dopravu a logistiku

Naše regálové systémy umožňují vytváření dlouhodobých i dočasných skladů. V případě krátkodobých smluv s odběrateli Vašich služeb se nabízí možnost vytvořit dočasné distribuční centrum. Naše regály disponují rychlou montáží – nic tedy nebrání rychlému a efektivnímu provozu dočasného skladu. Regály lze znovu použít na novém místě a/nebo mají vysokou hodnotu pro další prodej.

 

Máte dotaz či zájem o nezávaznou nabídku? Kontaktujte nás!

Často využívané systémy v přepravě a logistice

Skladová mezipatra – mezaniny

Paletové regály

Vjezdové regály

Nedcon Pallet Shuttle

Spádové paletové regály