Proč zvolit NEDCON Sales?

  • NEDCON Sales poskytuje automatizované i manuální systémy ukládání zboží.
  • Manuální skladovací systémy umožňují velkoobchodníkům dosáhnout vysokou obrátkovost.
  • Máme rozsáhlé znalosti a mnohaleté zkušenosti ve skladovém průmyslu.
  • Naše skladové systémy vytváříme společně se specialisty z jednotlivých průmyslových odvětví, díky čemuž neustále zlepšujeme proces toku zboží.

Různorodý sortiment vyžaduje různorodá skladová řešení

Velkoobchody představují důležitý mezičlánek na cestě zboží mezi výrobcem a koncovým zákazníkem. Skladovací potřeby velkoobchodů se mohou značně lišit, protože jiné požadavky bude mít velkoobchod s potravinami, jiné se stavebními materiály a úplně odlišné velkoobchod s drobnými předměty.

Prvkem, který spojuje téměř všechny typy velkoobchodů, je velmi široká škála produktů uložených „pod jednou střechou“. Každý sklad velkoobchodů musí splňovat očekávání zákazníků, ať už online či návštěvníků kamenných obchodů, a to především ve spojitosti s co nejkratší dobou doručení objednávky. Zvyšující se zájem o online nakupování se promítá i do změny způsobu práce velkoobchodů. S ohledem na jejich potřeby jsme připravili nabídku speciálně pro toto odvětví.

Skladové řešení NEDCON Sales pro velkoobchody

Naše regálové systémy jsou víceúčelové. Jsou navrženy pro různorodé využití v souladu s potřebami konkrétního velkoobchodníka. Díky stabilní konstrukci a vysoké odolnosti jsou ideální pro dlouhodobé skladování i rozměrného zboží. Regálové systémy NEDCON dovolují skladování široké škály produktů od kartonových krabic, přes těžké nástroje a díly vozidel, až po drobné a křehké výrobky.

Vysoká flexibilita našich konstrukcí je tedy vhodná pro jakýkoliv podnik zaměřující se na velkoobchodní prodej. Pokud se Vaše společnost specializuje na těžké zboží velkých rozměrů, jsme schopni implementovat řešení, která umožní správu skladu pomocí vysokozdvižných vozíků. Nejdůležitějším faktorem, který by měl vystihovat každý sklad pro velkoobchod, je univerzálnost – a tím se také při navrhování konstrukčních řešení řídíme.

Naši specialisté přistupují ke každému projektu individuálně, usilují o maximální automatizaci skladové jednotky a snaží se o zefektivnění všech procesů skladu. Nabízíme nestandardní řešení, která vytváříme na základě konkrétních očekávání každého klienta. Výsledkem našich aktivit je kratší doba toku zboží, rychlejší doručení objednávky konečnému zákazníkovi a výrazné zlepšení logistických činností.

Jaká řešení implementujeme nejčastěji?

Při vytváření skladu pro velkoobchody vycházíme z potřeb a očekávání našich zákazníků. V průběhu let jsme mnohokrát zjistili, že klíčem k efektivnímu zařízení skladu jsou regály s modulární strukturou. Rozsáhlé možnosti konfigurace a výběr polic s odpovídající nosností a jednoduchost montáže, jsou nejdůležitějšími parametry regálových systémů ve velkoobchodním průmyslu.

Tato řešení umožňují maximální využití dostupného prostoru a sklady, které navrhujeme, mají často až čtyřnásobnou úložnou plochu. Pomáháme našim klientům přizpůsobit se měnícím se trendům a preferencím spotřebitelů – regály pro velkoobchod lze libovolně upravovat, přeskupovat a přesouvat. Řešení tohoto typu umožňují velkou flexibilitu pro případnou reorganizaci, což je důležitý faktor každého moderního skladu.

Jak přizpůsobit velkoobchod realitě online obchodu?

Rozvoj segmentu e-commerce hraje klíčovou roli při formování trendů ve velkoobchodním průmyslu. Mnoho velkoobchodníků plánuje přechod na automatizované nebo poloautomatizované skladovací systémy. NEDCON Sales vám s těmito změnami pomůže – společně s našimi partnery vyvíjíme vlastní automatizované systémy pro všechny typy velkoobchodů.

Jsme rádi, že se můžeme podělit o dlouholeté zkušenosti našich projektantů a vytvořit kvalitní skladové systémy navržené na základě individuálního přístupu ke každé objednávce.

Máte dotaz či zájem o nezávaznou nabídku? Kontaktujte nás!

Často využívané systémy ve skladech velkoobchodů

Nedcon Pallet Shuttle

Vjezdové regály

Paletové regály

Policové regály

Konzolové regály

Mobilní paletové regály