Nabídka společnosti NEDCON Sales pro farmaceutický průmysl:

  • Poskytujeme automatizované i manuální skladovací systémy.
  • Skladové systémy vytváříme společně s našimi průmyslovými partnery, díky čemuž můžeme neustále společně vylepšovat aktuální skladové procesy.
  • Naše projekty zohledňují bezpečnost i funkčnost.
  • Máme rozsáhlé zkušenosti s návrhem a implementací skladových prostor pro společnosti z farmaceutického průmyslu.
  • Nabízíme širokou škálu produktů přizpůsobených očekáváním našich i Vašich zákazníků.

Specifičnost farmaceutického průmyslu

Skladování farmaceutických produktů je složitý proces, který musí neustále splňovat ty nejvyšší standardy v oblasti uchovávání a distribuce produktů. Od společností, které navrhují skladové prostory pro subjekty fungující v lékařském průmyslu, se očekává flexibilní přístup a rozsáhlé odborné znalosti.

NEDCON Sales jako konzultant, partner, projektant a dodavatel tyto požadavky splňuje – a to díky mnohaletým zkušenostem s navrhováním automatizovaných i manuálních řešení pro zákazníky z celé řady odvětví, včetně farmaceutického průmyslu.

Jak navrhnout sklad pro doplňky stravy a sportovní výživu?

Z mnoha druhů farmaceutických výrobků si zaslouží zvláštní pozornost právě sklady obsahující doplňky stravy a sportovní výživu. V současné době je to jedno z nejdynamičtěji se rozvíjejících odvětví, které je však spojeno se specifickými očekáváními zákazníků. Spotřebitelé očekávají nejen rychlé a bezpečné doručení, ale také maximální flexibilitu, co se týče možného vrácení zakoupených produktů – vhodně zvolený skladový systém pomáhá zoptimalizovat obě zmíněné fáze.

Aby bylo skladování doplňků a živin efektivní a intuitivní, vyplatí se investovat do skladového mezipatra. Vložená podlaží pomáhají maximalizovat využitelný prostor skladu a také usnadňují efektivní rozdělení skladování do jednotlivých zón. Mezipatra navíc umožňují potenciální rozšíření skladu v budoucnu –  dají se kombinovat s dopravníkovými systémy a vytvoří integrovanou a funkční zónu pro vychystávání a skladování zboží.

Máte dotaz či zájem o nezávaznou nabídku? Kontaktujte nás!

Často využívané systémy ve farmaceutickém průmyslu

Spádové paletové regály

Spádové regály pro přepravky

Paletové regály

Policové regály

Mezipatra a pracovní plošiny

Automatizované skladování palet