Proč zvolit NEDCON Sales?

  • Máme rozsáhlé zkušenosti s návrhem a realizací skladových prostor pro společnosti z farmaceutického průmyslu.
  • Poskytujeme automatizované i manuální skladovací systémy.
  • Skladové systémy vytváříme ve spolupráci s našimi průmyslovými partnery. Díky tomu  neustále vylepšujeme skladové procesy.
  • Naše projekty zohledňují nejen funkčnost, ale i bezpečnost.
  • Nabízíme širokou škálu produktů přizpůsobených požadavkům zákazníků.

Specifické potřeby farmaceutického průmyslu

Skladování farmaceutických produktů je složitý proces, který musí neustále splňovat ty nejvyšší standardy v oblasti uchovávání a distribuce. Od společností, které navrhují skladové prostory pro subjekty fungující v lékařském průmyslu se očekává flexibilní přístup a rozsáhlé odborné znalosti.

NEDCON Sales jako konzultant, partner, projektant a dodavatel tyto požadavky splňuje – a to díky mnohaletým zkušenostem s navrhováním automatizovaných i manuálních skladů pro zákazníky z celé řady odvětví včetně farmaceutického průmyslu.

Sklady pro doplňky stravy a sportovní výživu

Z mnoha druhů farmaceutických výrobků si zaslouží zvláštní pozornost právě sklady pro doplňky stravy a sportovní výživu. V současné době je to  dynamicky se rozvíjející odvětví, které je spojeno se specifickým očekáváním zákazníků. Spotřebitelé vyžadují nejen rychlé a bezpečné doručení, ale také maximální flexibilitu při možnosti vrácení zakoupených produktů – vhodně zvolený skladový systém pomáhá optimalizovat obě zmíněné fáze.

Aby bylo skladování doplňků a výživy efektivní a intuitivní, vyplatí se investovat do skladového mezipatra. Vložená podlaží pomáhají maximalizovat využitelný prostor skladu a také usnadňují efektivní rozdělení skladování do jednotlivých zón. Mezipatra navíc umožňují potenciální rozšíření skladu –  dají se kombinovat s dopravníkovými systémy a vytvoří tak integrovanou a funkční zónu pro vychystávání a skladování zboží.

Máte dotaz či zájem o nezávaznou nabídku? Kontaktujte nás!

Často využívané systémy ve farmaceutickém průmyslu

Spádové paletové regály

Spádové regály pro přepravky

Paletové regály

Policové regály

Skladová mezipatra – mezaniny

Automatizované skladování palet